محصولات خود را در فروشگاه ما به فروش بگذارید و سود کنید!

ما یک جامعه بزرگ از مهندسان عمران،معماری،تاسیسات برقی و مکانیکی،راه و شهرسازی و ترافیک در ایران هستیم.

اگر شما هم جزو جامعه مهندسان هستید پس به ما بپیوندید

فایل های محصول

در قسمت فایل های محصول شما می بایستی عکس مخصوص در اندازه 590x300px مخصوص تصویر شاخص و در سایز کوچک 80*80 پیوست کنید سپس در بخش

توضیحات محصول

در قسمت توضیحات محصول شما میتوانید مشخصات محصول خود را وارد نمایید اعم از فایل های موجود در فایل ، توضیحات محصول،سال ساخت و..

عنوان محصول

در بخش ارسال پست عنوان محصولات رو میتوانید به دلخواه تعیین کنید ، برای اینکه محصول شما بازدید بهتری داشته باشد از عنوان های مناسبی استفاده کنید

قیمت گذاری و تائید محصول

کاربرگرامی در تعیین نرخ قیمتی برای محصولات خود توجه لازم را داشته باشید ، محصولات شما بعداز بررسی توسط پرسنل سایت مورد تائید قرار گرفته و در سایت درج خواهد شد،لطفا از تعیین نرخ های نجومی خود داری نماید، متذکر شده  کاربرانی که فایل های درج شده توسط شمارا از سایت خریداری کرده اند در صورت لزوم نیازمند پشتیبانی هستند لطفا پاسخگو راهنمای کاربران باشید.

نرخ درصد سود کاربر و سود سایت

طبق بررسی هایی که صورت گرفت بنا بر این گذاشته شده است که نرخ سود سایت به 25% متمرکز شده و  بیشترین فروش حق زحمت به کاربر تعلق گیرد.

نحوه انتشار مطالب شما در سایت

چگونه در سایت اقدام به انتشار پست نماییم.؟

عضویت و تائید ایمیل

بعداز عضویت در سایت و تائید ایمیل خود وارد بخش پروفایل کاربری از منو بالا شده و در قسمت نوار بالای صفحه بر روی اسم خود تمرکز کرده و نوشته فروشنده شوید را کلیک نمایید ( مانند عکس یک )

ثبت اطلاعات فروشندگی

بعداز ثبت دکمه به قسمت مشخصات فروشندگی میرسید که می بایستی نام خود و نام دلخواهی که خریداران با شما در تماس باشند ثبت نمایید.

تائید نویسندگی

بعداز اینکه مدیریت شمارا تائید کرد هم اکنون میتوانید اقدام به ارسال پست در سایت نمایید به همین راحتی و خوشمزگی شماهم کسب درآمد کنید. (شماره 3)

مجموعه بزرگ فروشگاه مهندسی عمران

اگر شما هم توانایی ارسال پست و پشتیبانی از محصولات خود را دارید به تیم فروشگاه مهندسان عمران بپیوندید و کسب درآمد کنید ، با ارسال محصولات و با استفاده از لینک های بازاریابی کسب کار خود را رونق دهید.بزرگترین خانواده مهندسان ایرانی در اینجا جمع شده اند تا قدم کوچکی برای بهبود دانش خود و ارائه خدمات به عموم کاربران نمایید.

قانع شدید؟ همین حالا به فروشگاه ما بپیوندید!